Ludzie, Procesy, Technologia ...

Przede wszystkim uważamy, że systemy IT są dla ludzi, a nie na odwrót.

Technologia jest dobrem, które powinno usprawniać biznes. Zdarza się, że systemy IT, zamiast wspierać działalność organizacji, komplikują pracę, ograniczają możliwość rozwoju lub obarczają organizację kosztami nieadekwatnymi do uzyskiwanych z ich wdrożenia korzyści. Powodem takich sytuacji jest często brak zrozumienia przez dostawcę aktualnych lub przyszłych potrzeb. Dlatego w naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na aspekty komunikacji i wzajemnego zrozumienia z naszymi Klientami.

Przedmiotem naszej podstawowej działalności są usługi w zakresie budowy i wdrażania systemów informatycznych oraz zarządzania procesami biznesowymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia w realizacji projektów związanych m.in. z:

  • architekturą SOA, technologiami BPM/workflow, narzędziami analitycznymi OLAP, rozwiązaniami ETL i migracją danych, integracją rozwiązań,
  • systemami obsługi produktów ubezpieczeniowych, systemami zarządzania sieciami sprzedaży, systemami prowizyjnymi oraz bilingowymi.
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm niszowych, którym ze względu na unikalność trudno znaleźć gotowe rozwiązania. Stąd posługujemy się narzędziami, które pozwalają minimalizować czas i koszt realizacji rozwiązań oraz ryzyko niepowodzenia.

Oferowane przez nas usługi, w szczególności w zakresie analizy wymagań, modelowania procesów, opracowywania koncepcji architektury rozwiązań, modelowania danych oraz zarządzania przedsięwzięciami, dostarczamy z troską o zapewnienie najwyższej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem zakresu oferty. Jeżeli znajdziecie Państwo potencjalne pole do współpracy, z przyjemnością spotkamy się, aby ustalić jej zakres oraz szczegółowe warunki.

KRS: 0000361937
REGON: 142509618
Skontaktuj się z nami ►